IMG-LOGO
Your Cart

Blog

IMG-BLOG
22 Jan 2018

هنگام خرید لوازم ورزشی چه نکاتی را باید در نظر داشته باشیم

قبل از ورود به فروشگاه، لیستی از ملزومات مورد نیاز خود تهیه کنید

به عنوان یک صاحب باشگاه یا کسی که به دنبال تهیه لوازم ورزشی خانگی است، هیچ چیز سخت تر از خرید تجهیزات مورد نیاز برای بدون داشتن برنامه ای مشخص نیست. فرآیند خرید را با فهرستی روشن و مشخص از اقلام ضروری شروع کنید و هزینه های آن را پیش بینی کنید تا در سرمایه گذاری خود دچار اشتباه نشوید. برای جلوگیری از هزینه اضافی، مهم است که یک لیست "ضروری" ایجاد کنید که شامل تمام دستگاه های هوازی، بدنسازی و دیگر تجهیزات جانبی از جمله: زیر انداز ورزشی، توپ پیلاتس و غیره ... باشد. به علاوه دستگاه های هوازی به مانند: تردمیل، دوچرخه ثابت یا اسکی فضایی را نیز بر حسب مدل و برند مورد بررسی قرار دهید. هنگامی که لیست خود را بر حسب نیازهای تان تنظیم کردید، آنگاه می توانید با خیال راحت پا در فروشگاه محل خرید بگذارید.

خرید همانند یک پکیج کامل

جستجو برای تجهیزات ورزشی می تواند روندی آهسته باشد، به ویژه اگر شما برای موارد به صورت جداگانه خرید کنید. راه آسان برای سرعت بخشیدن به فرآیند پرکردن لیست وسایل ورزشی، این است که چندین قطعه را به عنوان یک پکیج کامل خریداری کنید. پکیج های وسائل ورزشی عبارتند از: همه دستگاه های هوازی به علاوه دستگاه های بدنسازی و لوازم جانبی ورزشی است. با خرید این پکیج، نه تنها شما در زمان صرفه جویی می کنید بلکه از استرس نیز رهایی می یابید. شما همچنین می توانید هزینه های خود را با دسترسی به تخفیف های منحصر به فرد کاهش دهید، به ویژه اگر به دنبال ایجاد یک باشگاه ورزشی هستید. خرید پیکج ها ممکن است برای افرادی که قصد تمرین در خانه دارند مناسب نباشد، آنها معمولا به دنبال یک یا دو محصول هستند.

برندهای معتبر را انتخاب کنید

این لوازم فقط یک خرید ساده نیست، بلکه یک سرمایه گذاری است. به جای خرید تجهیزات ارزان قیمت که در کوتاه مدت هزینه های خود را کاهش می دهد، به فکر تهیه لوازم با کیفیت با برندهای معتبر باشید. هنگامی که شما برای باشگاه خرید می کنید، مطمئن شوید که محصولاتی را انتخاب می کنید که از مارک های قابل اعتماد که سال هاست بهترین لوازم را می سازند، محصول خریداری کنید. به یاد داشته باشید که سرمایه گذاری کوتاه مدت برای خرید محصولی ارزان یا معمولی ارزش ندارد، این به معنای نگهداری، تعمیر بیشتر در درازمدت است. به جای تمرکز در بودجه کم، لوازم ورزشی خود را به عنوان یک سرمایه گذاری بلقوه تلقی کنید و از پیشنهاد های ارزشمند بهره مند شوید و هزینه های بلند مدت را پایین بیاورید.

| |
IMG-BLOG
18 Jan 2018

راهنمای خرید دستگا ههای بدنسازی

تفاوت این دو دسته از تجهیزات در میزان و مقدار کارآمدی آنها می باشد.بعضی از آنها تعداد ایستگاه های کمتر و وزنه های بیشتر می باشند و برای باشگاه های بدنسازی با فضای محدود پیش بینی شده است. این دسته از وسایل برای ورزشکاران حرفه ای هم قابل استفاده می باشد و محدودیتی در به کارگیری مقدار وزنه و دامنه حرکات ندارد. دستگاه های بدنسازی دسته ی اول، مخصوص استفاده خانگی می باشد و به طور معمول تعداد حرکات بیشتری با آنها قابل انجام است ولی از لحاظ مقدار وزنه و یا دامنه حرکات محدودتر می باشد. دستگاه های بدنسازی چندکاره خانگی بیشتر در مجتمع های مسکونی و منازلی که فضایی برای آنها دارند، استفاده می شود. اهالی این خانه ها یا وقت زیادی برای رفت و آمد به باشگاه بدنسازی ندارند و یا مسافت زیادی تا یک باشگاه دارند. البته بسیار دیده شده که از دستگاه های بدنسازی چندکاره باشگاهی در مجتمع های مسکونی که محدودیت هزینه نداشته اند استفاده شده و حتی این مجتمع های مسکونی برای خود باشگاه های خانگی راه اندازی کرده اند. ولی باشگاه ها کمتر از لوازم خانگی استفاده می کنند. به دلیل استفاده مکرر و سنگین از این وسایل عمر دستگاه ها به سرعت کاهش می یابد و ممکن است هم به ورزشکار و هم به دستگاه آسیب وارد نماید.به خصوص اگر ورزشکار استفاده کننده سابقه زیاد و قدرت زیادی در استفاده از وزنه های سنگین داشته باشد. روش انتخاب دستگاه های بدنسازی برای انتخاب دستگاه های بدنسازی مرغوب و قیمت مناسب، اکثر افراد به دلیل تنوع زیاد وسایل بدنسازی و سابقه ی کم دچار تردید می شوند. اولین نکته اینکه دستگاه های بدنسازی مورد نیاز ما برای استفاده چه افرادی قرار می گیرد و آیا بیشترین استفاده کنندگان، ورزشکاران عادی هستند یا ورزشکاران حرفه ای؟ به طور خلاصه یک دستگاه استاندارد دستگاهی است که از لحاظ استحکام برای استفاده مبتدی های بدنسازی و همزمان قهرمان پرورش اندام قابل استفاده باشد. دومین نکته اینکه باید به زاویه بیومکانیک بدنسازی و حرکات بدنسازی آن دقت داشته باشیم که آیا این دستگاه موقع استفاده آسیبی به مفاصل عضلات و تاندون ها وارد نمی کند؟ سومین نکته اینکه این وسایل بدنسازی آیا در موقع انجام حرکت، عضله هدف را تحت فشار مثبت قرار می دهد و آیا باعث ایجاد تغییر در قدرت و یا رشد مفید عضله هدف خواهد شد؟ اگر دستگاهی محکم و با دوام ساخته شود ولی در موقع اجرای حرکات بدنسازی به بخشی از بدن آسیب وارد کند و در یک کلام زاویه حرکت در آن درست طراحی نشده باشد، آن دستگاه هیچ ارزشی ندارد حتی اگر در آمریکا و یا اروپا ساخته شده باشد. چهارمین نکته اینکه یک ماشین بدنسازی باید دارای ظاهر زیبا و جذاب باشد. ما در دنیایی زندگی می کنیم که زیبایی وسایل بخشی از اعتمادزایی و امیدواری را برای ورزشکاران ایجاد می کند.البته ظاهر زیبا و جذابیت نسبی است و گاهی سلیقه ها متفاوت است. پس به این ترتیب می توانیم برای خرید با فرمول زیر اقدام کنیم: دستگاه های بدنسازی استاندارد= استحکام کلی + زاویه استاندارد حرکت + ظاهر جذاب و به روز در آتي اسپرت این امکان را فراهم نمودیم تا بتوانید از بین بیش از چندین مدل دستگاه بدنسازی خانگی، بهترین و مناسب ترین گزینه را انتخاب کنید.

| |
IMG-BLOG

راهنمای خرید کیسه بوکس

به بوکس به عنوان یک ورزش رزمی، به طور فزاینده ای به عنوان راهی برای حفظ تناسب اندام نگاه می شود. بسیاری از مردم تمایل به خرید کیسه بوکس برای خانه را دارند. یک کیسه بوکس انتخاب عالی برای باشگاه های خانگی است و می تواند در مقایسه با تردمیل ها، دوچرخه های ثابت و دستگاه های چند کاره سطح تناسبی به کاربر ارائه دهد. درحالیکه ممکن است بسیاری از مردم آگاه نباشند، انواع مختلفی از کیسه های بوکس برای انتخاب وجود دارد. تمام کیسه های بوکس یکسان نیستند و تمام آن ها تجربه های مشت زنی یکسانی ارائه نمی کنند. بسیار مهم است که کیسه بوکس مناسب و با توجه به کاربرد آن انتخاب کنید. یه مدل از این کیسه بوکس ها ، کیسه بوکس آویز می باشد.آن ها ممکن است به صورت معلق از سقف آویزان شوند و یا اینکه به دیوار نصب گردند. البته اگر کیسه ها به صورت معلق از سقف آویزان شوند، سطح مشت زنی را در تمامی جهات فراهم می کنند. کیسه های نصب شده بر دیوار، صرفه جویی در فضا را که در مکان های کوچک مورد نیاز است فراهم می آورد. در هر صورت کیسه های آویزان برای تمرینات ویژۀ مشت زنی مناسب هستند. این کیسه ها برای تمرینات لگد زنی مناسب نمی باشند. با این حال به خاطر اینکه این کیسه ها از بالا تثبیت شده اند، قطعاً بهترین بازخورد را برای مشت زنی، مشت زنی قدرتی و مشت زنی سرعتی، ارائه می کنند.اگر کیسه بوکس سنگین آویز را انتخاب کردید، باید اطمینان حاصل کنید که موقعیت مکانی محکم و ثابت برای پشتیبانی از تجهیزات وجود دارد. اولین چیزی که قبل از خرید کیسه بوکس سنگین آویز باید مدنظر قرار داد، مکان آن برای آویزان کردن و یا وصل کردن به دیوار است. برای اطمینان از اینکه کیسه نمی افتد، کیسه باید با سخت افزار مناسب و نیز استفاده از یک میله در سقف و یا دیوار آویزان شود. کیسه بوکس نباید در یک محل سست از سقف و یا دیوار آویزان شود. این امر می تواند سبب آسیب به کیسه و ساختار آن و در نهایت آسیب به کاربر گردد.کیسه بوکس ها از نظر مدل، طرز قرار گیری، شیوه استفاده و جنس انواع گوناگون دارند. یکی از مدل هایی که از قدیم مورد استفاده فراوان ورزشکاران رشته های مختلف ورزشی فارغ از رشته تخصصی ، سن ، جنسیت و … قرار گرفته است ، کیسه بوکس های آویز می باشد. چرا که هم از نظر سهولت نصب و استفاده در مکان های مختلف مانند منازل و باشگاه های خصوصی و عمومی بسیار مناسب می باشند. هم به جهت تقویت ضربات دست و پا قابل استفاده افراد مختلف از کوچک و بزرگ تا زن و مرد قرار می گیرد. مزیت های کیسه بوکس های اشکی یا گندمی این است که با توجه به شکل منحصر به فرد و راحتی در مشت زدن، همچنین وزن سبک تر در مقایسه با انواع دیگر از کیسه های بزرگ، که در نتیجه افزایش سرعت برای بوکس، کیک بوکسینگ و مخلوط هنرهای رزمی، می باشد. کیسه بوکس اشک یا گندمی را می شود در راهرو و فضای کوچک نصب، که بین تمرین در ضربات مشت و لگد و همچنین به عنوان یک کیسه مفید در ورزش موی تای می توان استفاده کرد. این کیسه بوکس از لحاظ هزینه نیز کارآمد و ارزان تر از کیسه بوکس های دیگر می باشد و می تواند برای حرکات مشت و لگد استفاده شود. در کیسه بوکس طرح اشک یا گندمی می توان یک تمرین بزرگ هوازی ارائه و توان عضلانی را بهبود بخشید.

| |